Spotkanie DKK w Smolcu

Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki już po raz trzeci spotkali się w minioną sobotę w filii bibliotecznej w Smolcu na rozmowie o książce pt. “Terapeutka” autorstwa B.A Paris.

Mimo, że nie wszyscy zapoznali się z lekturą ( przybyli nowi członkowie DKK), to tematów do dyskusji nie zabrakło. Rozmawialiśmy o szeroko pojętym szczęściu, o cenie jaką trzeba zapłacić za bycie łatwowiernym i o relacjach międzyludzkich w małych środowiskach. Pan Sebastian Kotlarz odniósł się właśnie do ostatniej kwestii opowiadając historię z własnego doświadczenia.

Lektura sama w sobie nie została jakoś szczególnie doceniona przez Klubowiczów. Wskazywali oni, iż w dorobku pisarki znajdują się pozycje, które wywarły na nich większy wpływ i wrażenie. Niemniej jednak zgodziliśmy się, że zapoznanie się z nią nie stwarzało dla czytelnika żadnych trudności.

Przed nami pozycja z innego gatunku literackiego – polifoniczna opowieść  o wielodzietnej rodzinie Toimich i nadchodzącej katastrofie. Kto jeszcze chciałby do nas dołączyć – serdecznie zapraszamy!